Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Witajcie w PiS-landzie

(8)
Partia Kaczyńskich utraciła władzę, ale nie straciła zdolności do wywoływania absurdalnych, bezproduktywnych konfliktów.
 • 2008-03-26 09:35 | Kecaj

  Sa tez i dobre strony

  Dobrą stroną tego idiotycznego konfliktu jest przypomnienie Polakom (myslącym)czym jest PiS, Jaroslaw i Lech Kaczynscy. Problem w tym, ze zbiorowa polityczna pamiec jest zwykle bardzo krotka i heca o traktat jawi sie jako swietna niezapominajka. Z woli samego prezesa zresztą. Teraz wiadomo, ze przed wyborami wystarczy by PO zaproponowala jakąkolwiek ustawe wymagająca uzyskanie większej niż zwykła większości w Sejmie. Wtedy nozyce braciszkow sie odezwa i wybory bedzie miala PO znow w kieszeni. I bardzo dobrze.
 • 2008-03-26 11:35 | KAP

  po nas choćby potop

  Brak zdolnosci koalicyjnej PiS. brak perspektyw na reelekcje prezydenta. spadek w sondażach. brak pogodzenia sie z rezultatem wyborów (medialna manipulacja). przekonanie o swym 'Boskim niemalze' prawie moralnym i posłannictwie. wszystko to mieszanka wybuchowa. czyz nie zapisza sie w historii torpedując 'układ lizboński'? Blizej mi stad do 'po nas chocby potop' niz kompromisu. Tak iz optymizmu w sprawie szybkiej ratyfikacji Traktatu mam niestety dosc umiarkowany. Blokowanie i referendum daja jeszcze szanse na zaistnienie i walke. Po zgodzie na ratyfikacje pozostaje jedynie pustka spokoju.. Pozdrawiam.
 • 2008-03-26 16:03 | adamo33

  nic się nie zmienia

  Gościem dzisiejszego "Salonu politycznego Trójki" był Jacek Kurski. I stwierdził, że "PiS" jest partią proeuropejską, a prezydent wynegocjował korzystne zapisy w Traktacie. A winne całemu zamieszaniu z ratyfikacją jest ... PO. Jak widać nic się nie zmienia. Czy PO jest w opozycji, czy też przy władzy i tak jest winne konfliktom wywołanym przez partię braci Kaczyńskich.A ja już przestaję rozumieć o co w tym całym zamieszaniu chodzi.
 • 2008-03-26 20:11 | Janusz

  To Platforma weszła w skórę PiS ?

  To Platforma udaje PiS i naśladuje go jak partia kiepskich aktorów. A czym oni się różnią ? Za Traktatem są razem, za Tarczą są razem , za zwrotem mienia straconego po II wojnie będą razem , za bezbolesną utratą suwernnosci są razem. Czym oni się różnią ? Chyba wzrostem premiera , ponieważ po czynach ich nie rozpoznajemy , jak do tej pory ?
 • 2008-03-26 22:05 | Reksio

  wyszło jak zwykle

  A ja uważam ze całe to zamieszanie obnaża wielką naiwność PO. Platforma zbyt łatwo zrezygnowała z Karty Praw Podstawowych (prawdopodobnie było to na rękę Tuskowi). Potem kokietowanie bardziej lewicowych wyborców uchwałą o chęci przyjęcia Karty.A na koniec naiwna wiara że PiS potulnie będzie głosować za traktatem nie przejmując się szachem w którym trzyma Kaczyńskich niejaki Rydzyk.Szkoda tylko ze cierpi na tym integracja europejska.
 • 2008-03-27 15:18 | Dariusz Makulski

  Oszustwa różowej braci

  Hipokryta Tusk mógł rządzić Polską już 2,5 roku temu. Taka była wola wyborców, którą Tusk miał głęboko w d... PiS zaproponował PO 50% resortów, ale Tusk chciał wszystko. Oskarżał PiS o zawłaszczanie państwa, choć sam marzył o WŁADZY ABSOLUTNEJ. Nie zgodził się na PO-PiS, choć taka była wola narodu. I na dodatek miał czelność zarzucać PiS-owi, że ten wszedł w koalicję z przystawkami! A przecież sam to spowodował. Chyba nie liczył na to, że PiS zrzeknie się władzy?! Zbyt wiele dobrego dla Polski miał do zrobienia. Taki to "patriota" z pana Tuska. Od pierwszego dnia rządów PiS-u Tusk krzyczał: "oszołomy", "pisobolszewia", "kaczyzm", "agresja" - choć to on sam był najbardziej agresywny i każdy sukces PiS-u przedstawiał jako porażkę. Wmówił Polakom, że PiS nie buduje dróg, CHOCIAŻ CAŁA POLSKA BYŁA WIELKIM PLACEM BUDOWY DRÓG! Każdy kierowca, który jeździ po Polsce wie o tym! Tusk krzyczał: "Gdzie te 3 miliony mieszkań?!", a przecież PiS tylko określił POTRZEBY POLAKÓW na 3 miliony, ale nie obiecał, że wybuduje te mieszkania w 2 czy nawet 4 lata - tak jak Tusk nie obiecuje CUDU w 2 czy 4 lata! Zwolennicy PO to banda hipokrytów, z OSZUSTEM TUSKIEM na czele. Smutne jest tylko to, że polscy wyborcy, choć oczywiście zawsze "mają rację", systematycznie dają się oszukiwać ludziom, którzy nigdy Polską rządzić nie powinni. W 1989 "obalono komunę"? Tak? I oto już w 1993 roku Polacy zagłosowali na komunistów, którzy - nota bene - powinni być trwale odsunięci od władzy! Ten sam błąd Polacy popełniali jeszcze w 1997 i w 2001 roku. Rząd Kaczyńskich był pierwszym polskim rządem nie związanym z postkomuną. Pierwszym uczciwym prawicowym rządem, który zrobił wiele dobrego - tylko jakoś czerwone media nie chcą tego dostrzec. Komuchy! Zbyt wiele złego zrobiliście, żeby porządni Polacy, tacy jak Kaczyńscy, mogli was lubić, szanować, czy liczyć się z waszym zdaniem! Gdy trzymaliście Polsce za twarz, jeszcze w totalitarnym państwie, nie nie było mowy o demokracji! A teraz wycieracie sobie buzie demokracją! Banda HIPOKRYTÓW!
 • 2008-11-02 11:13 | Tadeusz

  Re: Witajcie w PiS-landzie

  Mariusz Janicki26 marca 2008Witajcie w PiS-landzie pisze " znaleźliśmy się znów w państwie PiS, z jego retoryką, metodami i obsesjami. " Ja jestem ciekawy kto temu za to płaci. Lepszego rządu narodowego Polska nie miała jak był rząd J Kaczyńskiego Tak jak p. Janicki tak i inni ujadacze i przedtem i teraz to czynią by "by prawie zjęść tych Kaczyńskich". Niech uważa by się nie udławił . Polska nie jest dobrowolnym członkiem U E. Po to jest piosenka pPietrzaka : :Zeby Polska byla Polską" Partia Kaczyńskich przegrała bitwę , ale nie przegrała wojny o władzę w Polsce . Już niedługo obejmie władzę w Polsce i będzie rządziła dla dobra Polaków. Nie ma woli wyborców rządzenia PO- PiS. To jest jasne .
 • 2008-11-02 19:40 | SebaPolek.

  Zgadzam się z Tobą w 100%, jak dobrze jest wiedzieć o Tym, iż w kraju są ludzie, którzy nie dają się omamiać reklamom i obietnicą Tuska, obietnicą, oczywiście bez pokrycia! Gry PO przejmowało władzę po PiS, to mieli bardzo ułatwione zadanie! Drogi w budowie, gospodarka na coraz wyższym poziomie! Po roku rządów, wspaniałej partii, jakim są złodzieje z PO, jest coraz gorzej :/ Zapraszam na blog:

  http://pogladypolitycznenastolatka.blog.onet.pl/