Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Wielki Brat

(6)
Jarosław Kaczyński jest dzisiaj najsilniejszym politykiem w Polsce, to on układa polskiego pasjansa. Do czego dąży, jakie szykuje nam niespodzianki – te pytania są ważne dla wszystkich, bo skuteczność przewodniczącego PiS może wydawać się przerażająca.
 • 2008-03-26 09:57 | lama

  fascynacje

  Nienawidzicie J. Kaczyńskiego , boicie sie go, ale was ciągle fascynuje:DDDDD
 • 2009-09-27 09:35 | Emi

  Krótko: wariat żyjący w obłokach.
 • 2009-10-15 11:23 | Ambroży z Torunia

  Kochany wodzu dla ciebie :*

  P. J.i oczywiście P. L Kaczyński, to dobrzy skromni, przystojni, wysocy ludzie.
  Jako politycy poważni, i dotrzymujący słowa, nie ugiętcy.
  W tym państwie, jedyni sprawiedliwi.
  Szkoda ze tak mało osób, doceniatych wybitnych, wykształconych ludzi.
  Takich ludzi, jak oni jest nie wielu, niewielu jest tak szlachetnych..
  pozdrawiam cie o Wodzu Przyjacielu Żołnierzu walczący w słusznej sprawie.
 • 2009-10-15 15:42 | Emi

  Re: Wielki Brat

  Niestety, oprócz tak wspaniałych, w.w cech charakteru widzę niestety u obu braci podłość, zawiść, pogardę dla ludzi związaną z niepojętą wyniosłością. Obaj są kłamcami, Jaro: " nie zostanę premierem jeśli brat zostanie prezydentem". Nie znoszę tego zachowania jak: przy każdej okazji poniżanie pana premiera, zbudowanie bizantyjskiego dworu w pałacu Namiestnikowskim, niebywałej pychy - my obaj ponad wszystkimi. Dostali za to rachunek od społeczeństwa 21 października 2007 roku. (od inteligencji, "ciemny lud" ich nie przejrzał). Czy te aferki dostarczone iprzez CBA a rozdmuchane w mediach do niebywałych rozmiarów miały właśnie w drugą rocznicę wywołać pucz i zamach stanu? To chyba wykombinował genialny umysł Jarosława, stratega poronionej strategii.
 • 2009-10-16 06:55 | bacha 61

  Re: Wielki Brat

  Jaroslaw to czlowiek bardzo skomplikowany trudny,nieukladny,do skrajnosci despota,stawia sie ponad ludzkosc,we wszystkim ,u wszystkich i wszedzie widzi tylko zlo,Jego ja i on w jego i brata oczach jest najwieksze, nieskonczenie najdoskonalsze.Jest zawisly,okazuje pogarde,mistrz podjazdow i czekania.
 • 2010-01-25 09:49 | Heros

  Re:Wielki Brat

  ciekawe kto blokuje ustawę o nie płaceniu abonamentu RTV,gazeta pisze jeszcze w listopadzie2009r.wystarczy wziąć dokumenty,wypełnić wniosek i iść na pocztę ale mamy koniec stycznia i żadna poczta nie chce przyjmować wniosków od osób uprzewilejowanych czyli emeryci,rencisci zarabiający mniej niż 1300zł. m-cznie mogą nie płacić haraczu na RTV,ale pracownicy poczty nie przyjmują wniosków bo nie mają dyrektyw odnośnie obowiązujacej od 2009r ustawy,i dalej zmuszają nas do płacenia abonentu,czy to nie partie PIS i SLD które przejęły telewizje publiczne specjalnie nie blokują tej ustawy abyśmy jak najdłużej musieli płacić ten haracz,jeżeli RTV jest we władzach PIS-u i SLD to niech te partie same je utrzymują a nie każą nam ubogim ludziom płacić haraczu na tych ludzi z tych bogatych partii,ja mam tylko 590zł.emerytury i ta kwota na utrzymanie tych rzeszy ludzi to ogromny wydatek może tym ktoś się zainteresuje.