Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Posłowie - Krewniacy

(2)
Parlamentarzyści przyłączają się do promowania idei transplantacji
 • 2008-03-27 18:06 | puer

  16 lat po przeszczepie serca

  Dzięki preszczepowi serca żyję 16 lat,pracowałem do 2005 r.łacznie 54 lata.lata.Popiera gorąco akcję przekazywania organówpo śmierci. A.Hoszowski
 • 2008-06-22 18:27 | lecher

  Re: Posłowie - Krewniacy

  Może też powinien zająć sie krewniakami, zasiadającymi w Sejmie i Senacie, kto ich powsadzał na listach wyborczych na miejsca mandatowe. Nie wierzę , że w rodzinie np. posła Gosiewskiego obie zony są tak genialne, że zasługują na mandat poselski. To samo dotyczy jeszcze n.p. p.Suskiego , Wałęsę i jeszcze kilku innych. Czy to nie nazywa się nepotyzm?
  .