Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Propozycje LiD ws. zdrowia odrzucone

(1)
Balicki: - Nie będziemy mogli poprzeć projektów PO.
  • 2008-03-27 21:34 | wiewiór

    hipokryzja LiDu

    Upieranie się przy nieograniczonym i bezpłatnym dostępie do świadczeń medycznych jest pozornie lewicowym argumentem. powoduje to tak naprawdę uniemożliwienie leczenia tym którzy nie maja pieniędzy na prywatną opiekę medyczną. No bo co komu z zagwarantowanego zabiegu leczniczego na który musi czekać w kolejce rok albo dwa? Z drugiej strony ten biedny i tak będzie za świadczenia płacić zwiększonymi podatkami. Tyle że każdy z nas wie że administracja państwowa bije rekordy świata w marnotrawieniu naszych pieniędzy które trafiają w jej ręce. Panowie z lewicy myślę że stać was na więcej. Ruszcie głowami i dajcie naprawdę sensowne rozwiązania , a nie populistyczne pseudo pomysły obliczone na polepszenie pozycji LiD w najbliższym sondażu.