Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Karski tłumaczy się z „Her Donald”

(2)
Karski –Zostałem źle zrozumiany
  • 2008-03-28 12:51 | Marek

    Jeszcze tylko Żydzi zostali

    Politycy PIS, choć nie wywodzą się ze świata post-endeckiego dzisiaj coraz bardziej pogążają się w fobiach tego kierunku polskiej myśli politycznej. Dzisiaj straszą wyborców Niemcami powracając do stereotypów wydawałoby się odchodzących już do lamusa, jutro - gdy straszak niemiecki wytrze się już na gładko - będą musieli poszukać nowego, by utrzymywać swój elektorat w stanie ciągłej trwogi i przerażenia. Co im jeszcze zotaje w polskim bestiarium? Oczywiście Żydzi. Ciekawe, czy ta ostatnia granica dzieląca PIS od skrajnej prawicy wytrzyma napór żądzy powrotu do władzy za wszelką cenę?
  • 2008-03-30 16:44 | jerry

    MSZ wedlug braci K.

    "Eugeniusz Kłopotek komentując wypowiedź Karskiego dziwi się, że był on zastępcą szefa MSZ -To wręcz nieprawdopodobne, że takie osoby pełniły w państwie tak odpowiedzialne funkcje."----------------------------Widac teraz wyraznie, iz (byly) zastepca szefa MSZ nie odbiega poziomem intelektu od bylej pani minister!