Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Niemczyk: W sprawie Chin mamy wyraźny przykład oczywistego cynizmu

(4)
2008-03-29 08:28 | Polityka.pl
 • 2008-03-29 08:28 | elzbieta

  Do Pana Zakowskiego

  Panie Redaktorze Zakowski,Czytam wszystkie Pana artykuly, wywiady i ksiazki. Jest Pan moim Ojcem, Matka, Oknem na Swiat, Nauczycielem i Drogowskazem.Nie chodze do kosciola ale porusza mnie wszystko o czym Pan pisze, jak Pan pisze i rozmawia z ludzmi uczac nas jednoczesnie krytycyzmu wobec wszystkiego co napisane i powiedziane, wrazliwosci, etyki...itp Pisze to dzis i tutaj bo nie mam mozliwosci ogladania telewizji polskiej wiec bardzo sie ciesze, ze mozna bylo zobaczyc Pana w internecie. Dziekuje serdecznie. Zycze Panu powodzenia a sobie wiecej "Zakowskiego" w internecie!
 • 2008-03-29 19:24 | momo

  tybet

  Panie Niemczyk ,zły przykład, korporacje są najwyższym stadium wyzysku.Nadto mającym ogromne sztaby PR-owców.One ZAWSZE kłamią!!!Pan widzi to tylko w kontekście Tybetu(zostawmy ich Chinom, notabene TV podała, że Chiny gotowe są wypłacić odszkodowania ofiarom zamieszek).P... o Tybecie , to rodzaj inteligenckiej mantry. Korporacje są gorsze niż Chińczycy w Tybecie.Zadna z nich nie wybudowała by za mld. USD najwyżej położonej na świecie kolei . Zwłaszcza bez nadziei na zysk!!!Tybet był najbardzej zacofaną teokracją na świecie . I tylko Chińczycy mogą mu pomóc.Ględzenie na ten temat przypomina trochę onanizm bez wytrysku.
 • 2008-03-29 22:47 | momo

  tybet

  Jeśli Niemczyk jest lewakiem , to czemu zawód ws. korporacji? Najbardziej bezwzwględnych wytworów turbokapitalizmu.Tej najbardziej anachronicznej teokracji,Tybetowi, mogą pomóc tylko Chiny. I nie jest to cynizm---patrz najwyższa i najdroższa kolej świata.Reszta to mantra poczciwych inteligentów dla poprawy ego.