Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

W najnowszym numerze POLITYKI

(4)
 • 2008-04-02 22:43 | Adam Krzeminski

  NIEMCY-ROSJA Gazprom poprawia historie

  Niestety Adam Krzeminski tez, robiac z Mikolaja syna Aleksandra I i brnac z ta rewelacja dalej.
 • 2008-04-03 09:45 | gietka

  szkoła prymusów

  z przykrością odnotowuję nierzetelność: wymieniona w artykule szkoła, która przyjęła chorego Piotra, to Gimnazjum nr 46 przy V LO im. Adama Asnyka w Szczecinie przy ul. Ofiar Oświęcimia. W dobie internetu sprawdzenie takich podstawowych danych - to przecież tylko chwilka, szkoda, że autorka zlekceważyła moją "starą szkołę". Absolwentka (zapraszamy na 60.lecie szkoły we wrześniu br.)
 • 2008-04-04 22:23 | FatFisz

  Szkoła prymusów

  Szkoda, że ten artykuł czytały osoby, które od kilku lat organizują w szkole dyskoteki (ok. 4 rocznie), w tym ja. Zgodę na zorganizowanie uzyskujemy od p. dyrektor, a w organizacji pomaga też GRONO.Szkoda też, że autorka nie zwróciła uwagi na to, że w dobie internetu mniej kosztownym rozwiązaniem jest prowadzenie gazetki internetowej, łatwo dostępnej z głównej strony szkoły.Mi przykro nie jest, że autorka skompromitowała siebie w ten sposób, szukając taniej sensacji.
 • 2008-04-05 14:43 | jtomasz

  NIEMCY-ROSJA Gazprom poprawia historie

  Przepraszam, przez pomylke podpisalem komentarz nazwiskiem autora artykulu