Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Znicz na wietrze

(3)
W związku z sytuacją w Tybecie ważą się losy olimpiady w Chinach. Polityka już nieraz mieszała się z igrzyskami.
 • 2008-04-03 02:58 | janusz

  ten "gest Kozakiewicza"-po latach pusty

  Po latach zupełnie dziwnych zachowań polityków tylko juz tej jednej strony barykady, bo tylko jedna strona została , ten "gest" jest zupełnie pusty i pozbawiony znaczenia. Tak szybko się zmienia świat, tylko komentatorzy jakby tkwią w tamtym łatwym do oceny swiecie. Dzisiaj takie gesty należą się już zupełnie komu innemu.
 • 2008-04-03 16:54 | Gabi_43

  Znicz na wietrze

  Nigdy nie byłam zachwycona wulgarnym gestem Kozakiewicza !!
 • 2008-04-04 02:19 | canadol

  Musi byc odpolityczniona

  Przeciez to czysta glupota, aby wiazac te za wody z polityka. Przeciez one maja wlasnie zblizyc narody. I zawodnicy chca sie wykazac. Maja gdzies polityczne interesy. Tybet jest Tybet, ale nie z nim na Olimpiade.P.S.Mam nadzieje, ze u nas w Vancouver na zimowej 2010 nie bedzie zadnych problemow (ale czy gejowie mog astastowac....hew, he, he)