Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Gen antyalkoholowy

(4)
To ewolucja sprawiła, że Azjaci stali się odporni na alkoholizm.
 • 2008-04-04 01:46 | Allan

  Indianie

  Ciekawe, ze indianie, ktorzy przywedrowali z azji i maja te same cechy rasy zoltej co wschodni azjaci, sa nieodporni na 'wode ognista'. Alkohol byl drugim po chorobach zakaznych srodkiem wyniszczenia populacji tubylcow w ameryce polnocnej. Rowniez dzisiaj pijanstwo rozklada spolecznosc w rezerwatach.
 • 2008-04-06 07:51 | ja

  alkoholizm

  z wlasnych spostrzezen wiem,ze nadmierne spozywanie weglowodanow wywoluje alkoholizm.Moze to glupie,ale zauwazone!
 • 2008-04-06 13:33 | zatroskana

  "szczepionka"

  Nie mozna byloby takiego genu wszczepiac Polakom zaraz po narodzeniu? Zamiast "becikowego"?
 • 2008-06-09 13:29 | st

  racja - a to dlatego, ze przy spozwaniu weglowodanow flora bakteryjna zoladka zostaje zdominowana przez drozdze (ktore odpowiadaja za trawienie weglowodanow) - osoba, ktora przez dluzszy czas spozywa tylko i wylacznie weglowodany moze byc po prostu pijana nawet bez zblizania sie do butelki...:)