Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Do kogo zadzwoni Ameryka?

(3)
Niekończący się tasiemiec amerykańskich prawyborów to nie rekwizyt historii. To ciągle nowatorska w świecie metoda rozbijania machiny partyjnej: zwykli wyborcy, a nie aparat, wybierają przywódcę.
 • 2008-04-04 10:46 | Mieczysłw S.Kazimierzak/Mieczsilver/

  Strach pomyśleć

  Strach pomyśleć,co by się stało,gdyby szkoła biznesu promująca prywatyzację wojen przyniosła sukces dla kieszeni przeciętnego Amerykanina.Traumatyczne przeżycia są podstawą dla budowania najgłębszych refleksji.Świat może mieć nadzieję,że polityczni bandyci zrozumieją,że naduzywaniem bezwzględnego prawa silniejszego,do tego jeszcze z ukrytymi celami, nie będzie można likwidować konfliktów,bo tylko może doprowadzić do zagłady.Konsekwencje wasalnej polityki wobec tego prawa poniosła Polska idąc drogą na skróty w budowaniu systemu demokratycznego kontynuując politykę historyczną i biorąc udział w budowie potęgi militarnej poprzez transformację ekonomii politycznej.
 • 2008-04-04 16:54 | janusz

  Ameryka zawłaszczona przez miliarderów

  To co się stało ze Stanami, to zaskoczyło prawych i godnych szacunku Amerykanów. W pogoni za szybkim zyskiem miliarderzy wyprowadzili własne biznesy poza granice Stanów i pozostawili oniemiałych obywateli bez możliwosci pracy w tysiącach małych miasteczek.
 • 2008-04-06 09:00 | Mieczysłw S.Kazimierzak/Mieczsilver/

  Wyzszość szkoły biznesu

  To są właśnie konsekwencje wyższości tej szkoły nad szkołą ekonomi,która sprowdza się do tego,aby oszczędnie gospodarować.Oczywiście za tą szkołą stoi konsekwentne pywatyzowanie wojen.Do spółki w pierwszej kolejności zapisali się przecież spadkobiercy wojennego komunizmu pod wodzą Al.Kwaśniewskiego prezydenta "Oszusta".