Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Co wie komendant

(2)
Nowo mianowany szef polskiej policji Andrzej Matejuk nie wie, co ma.
  • 2008-04-05 15:17 | białas

    I po co to wszystko?

    Zamiast zapowiadać utworzenie nowych komórek organizacyjnych, należało zlecić kontrolę jak ta jednostka Policji przygotowała się do zabezpieczenia imprezy. Tego rodzaju imprezy odbywają się rzadko; za wyjątkiem dużych miast np.: Katowice, Warszawa. Bo już w Poznaniu należałoby się zastanowić czy wydział taki jest potrzebny. Na razie widzimy skutki niezbyt dobrze zabezpieczonych imprez i reakcje medialne szefów Policji. Przepisy obowiązujące są dobre, tylko urzędnicy/funkcjonariusze nie robią zadość by je realizować. Wypowiedź K-dta zaprzecza dobrej ocenie fachowości przez Ministra Schetynę. Tak dużo zagrożeń ze strony kibiców /???/ a do dzisiaj nie wiemy jak funkcjonuje rejestr "niepożądanych" kibiców.
  • 2008-04-06 16:21 | niezanysprawca

    spojrzenie z drugiej strony

    Zupełnie nie rozumiem dlaczego wszystkie media piszą o zajściach w Tarnowie bądź się do nich odnoszą w jakimś stopniu a żaden z dziennikarzy nie zainteresował się działaniami policji na stacji Mydlniki w czasie tego samego wyjazdu kibiców GKS Katowice, mogłoby to nieco poszerzyć znajomość zjawisk mających miejsce na styku policja - ruch kibicowski wśród szeroko rozumianej opinii publicznej