Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Mała czarna na Alzheimera

(2)
Zawarta w kawie kofeina zmniejsza ryzyko wystąpienia demencji.
  • 2008-04-06 08:10 | ja

    kawa

    pijmy kawe,ale koniecznie bez CUKRU!
  • 2008-04-11 20:16 | Jacobsky

    Bledne kolo

    To po prostu bledne kolo ! W wielu opracowaniach czyta sie, ze kofeina nie sprzyja wychodzeniu z depresji. Teraz Pan dodaje, ze kofeina chroni przed Alzheimerem. Jak w takim razie odczytac notke powyzej (rubryka internetowa Polityki), ze depresja sprzyja Alzheimerowi ?Wiecej ostroznosci w przytaczaniu rezultatow tzw. association studies - to nie zawadzi. Podobnie jak umiar w piciu kawy...