Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Buldogi i bulteriery

(3)
Polityczni juniorzy w PiS poczuli swoją szansę. Chociaż sami walczą między sobą o wpływy i pozycję, coraz częściej występują jako nowa generacja, z własnym zdaniem. Zwłaszcza że władza Jarosława Kaczyńskiego w partii nie jest już tak absolutna jak jeszcze kilka miesięcy temu.
 • 2008-04-06 17:19 | wojciech

  Młodzi powinni zmienić kierownictwo PiS

  Po klęsce wyborczej na własne życzenie J.Kaczyńskiego, który okazał się przeciętnym politykiem, młodzi politycy z PiS powinni usunąć tych, co są odpowiedzialni za tą klęskę. Partia zwana PiS okazała się niereformowalna, a szkoda. Trzeba budować silną partię narodową , bo wasalizm Polaków zaczyna być uderzająco podobny do tego typu zachowań, które doprowadziły do zniknięcia Polski na długie lata z mapy Europy. Kołchoz zwany UE jest zjawiskiem przejściowym.
 • 2008-04-06 18:11 | Albatros

  Nieprędka scheda

  Kaczyńscy nie dadzą sobie wydrzeć przywództwa w PiS ponieważ to jest ich prywatna partia,zdobyty Eden po latach poniewierki.Tym,którzy odważą się na otwartą walkę z nimi zostaną okaleczeni,poniżeni wdeptani w błoto i do końca życia będą lizali rany.Jedynie widzę tu dla nich godnego przeciwnika w osobie Ziobry. To człowiek jeszcze młody,lecz bardziej bezwzględny,cyniczny i pozbawiony naprawdę skrupułów.Kaczyńscy wymyślili metody a Ziobro je stokrotnie udoskonalił i wcieli w życie.Wtedy kiedy będzie triumfował Rydzyk będzie jedynie bolesnym wspomnieniem,ponieważ Polska już zda swój egzamin i skutecznie uciszy zakonnika.
 • 2008-04-07 17:50 | jerzy

  Zaglada PiS = horror z happy endem

  PiS sie sam zagryzl. Sam sobie do gardła skoczyl. Wilk od czerwonego kapturka okazal sie niepotrzebny.Harakiri za pomoca orędzia wykonal.