Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Wszystko za życie

(3)
Antyhollywoodzki film, kino drogi.
 • 2008-04-07 05:30 | Kamil

  sprostwanie

  Janusz, ni zapominaj ze tem film jest oparty na ksizce Johna Karkauera Into the Wild. Jak mozesz mowic o prazce skoro scenarjusz jest oparty na ksiazce, ktora jest oparta na faktach autentycznych? Powinienes sprostowac swoja recezje ktora wrpowadza w blad i pomija wazne fakty.
 • 2008-04-07 16:02 | xyz

  Recenzja bez polotu!

  Autorowi recenzji film zepsul 'szczeniacki' bunt, tymczasem jest on esencja tego filmu. 'Naiwna' postawa to tez wg. niego minus, w dodatku jest zabrudzona hippisowskim deja vu. Ale ten film jest wlasnie o szczeniackim buncie i bezkompromisowym idealizmie. Coz, taka recenzja, jakie horyzonty i stereotypy recenzenta!
 • 2008-04-12 21:57 | joanna666

  Jeszcze coś

  Autor recenzji,jakby,zupełnie nie zauważa uniwersalnego przekazu tego filmu. Takie wartości jak życie w prawdzie, w poczuciu własnej godności, życie w zgodzie z samym sobą , są dzisiaj zupełnie nie popularne. "Naiwność bohatera" można nazwać również mądrością i odwagą. Pamiętajmy, że to życie napisało tę opowieść, która stała się , dla mnie, ważnym przekazem, kolejnym potwierdzeniem, żewszechświat rządzi się swoimi twardymi, od wieków nie zmiennymi zasadami, nie zależnie od naszych opinii na ten temat.