Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Jak brać, to dawać

(1)
Umowa o organizacji Euro 2012 może okazać się jedynym wspólnym przedsięwzięciem Polski i Ukrainy.
  • 2008-04-07 23:32 | ROBERT

    KOMENTARZ

    Moim zdaniem Euro 2012 może faktycznie być jedynym wspólnym przedsięwzięciem ale wynika to nie z walki Juszczenki z Tymoszenko, ale raczej z wewnętrznego podziału Ukrainy. Bylem obserwatorem wyborow prezydenckich w 2004 roku i z obserwacji wiem, że ludzi nad Możem Azowski nie myśla o Europie i NATO bo to jest dla nich nierealna przyszłość. Za miedzą mają Rosje i znią robią interesy tak jak połowa, jak nie cała Ukraina. Dla nich Rosja to wszystko innego wyjścia nie widzą a wpływy z "Donbasu" są zbyt śilne żeby jakokolwiek władza w Kijowie się z nimi nie liczyła.