Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

NATO: pionki i piony

(2)
Gra się toczy, ale nikt nie przewraca stolika.
  • 2008-04-09 21:39 | danka

    Wszyscy do NATO, co wy na to ?

    Może kto się pofatyguje i odpowie na pytanie jakie są zagrożenia dla bezpieczeństwa Polski czy Ukrainy ? Kto im grozi , co im zagraża ? Co Polska zyskała ? Nikt na takie pytania nie odpowiada ? A szkoda , bo niewiedza jest powszechna . Układy i rozmowy polityczne zaczynają przypominać obyczaje jakie panują w loży masońskiej , gdzie decyzje podejmuje się w wąskim gronie, a naród ciemny lekceważy. Te wojny które się obecnie prowadzi przypominają prywatne wojny z czasów wojen krzyżowych. Tam też decyzje podejmowało wąskie grono ludzi.
  • 2008-04-10 12:39 | Mieczysłw S.Kazimierzak/Mieczsilver/

    Obrona już nie takiej nowej utopii

    W 1992 roku Yves Messarovitch w Grand Amphitheatre paryskiej Sorbony słuchał wykładu Jamse'a Goldsmit'a.Rozprazwiał o nowej otopii GATT i ogólnoświatowym wolnym handlu.Dziś zachodnia demokracja broni jeszcze bezpieczeństwa przepływających jak i sammego kapitału.Odbywa się to za cenę konsekwencji wynikających z nadużywania bezwzględnego prawa silniejszego,również i dla realizacji innych ukrytych celów.W książce PUŁAPKA jest również wywiad jaki z J.G.przeprowadził Radek Sikorski obecny minister "Najemnik" do spraw polityki międzynarodowej.Problem NATO to losy również poniekąd i najnowszej utopii.