Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Polowanie

(4)
Carla del Ponte pisze, że serbskich więźniów zabijano dla organów do przeszczepów.
 • 2008-04-11 13:33 | Joanna

  Ci zbrodniczy Serbowie

  Polecam lekturę Redaktorowi Szostakiewiczowi może nieco schlodzi to jego współczucie dla biednych kossowskich Albańczyków prześladowanych przez zbrodniczych Serbów.
 • 2008-04-11 15:16 | Wojciech

  Kosowo - cierń w decyzjach UE ?

  Kosowo,czy też bombardowanie Serbii to dramaty Europy, która "kupuje" i realizuje decyzje podejmowane przez gremia, które prowadzą swoje prywatne wojny .
 • 2008-04-12 22:45 | Julia

  Kosowo cd.

  Powodów do frustracji Carla del Ponte ma dużo więcej. 4 kwietnia Trybunał w Hadze uniewinnił Ramusha Haradinaja, b. premiera Kosowa, oskarżonego o zbrodnie i gwałty na serbskiej ludności cywilnej popełnione przez dowodzone przez niego oddziały wyzwolenia Kosowa. W żadnym z prowadzonych wcześniej procesów świadkowie nie czuli się tak zastraszeni, kilku z nich zamordowano tuż przed rozpoczęciem procesu, część odmówiła składania zeznań. Dyplomaci zachodni usiłowali odwieść Carlę del Ponte od oskarżenia Haradinaja o popełnione zbrodnie ze względu na jego zasługi dla stabilizacji Kosowa. To właśnie te szczególne zasługi sprawiły, że w 2005, po pierwszej rozprawie, Haradinaj uzyskał zgodę na powrót do Kosowa oraz pełnienie funkcji politycznej, ograniczonej co prawda, ale wykonywanej w czasie toczącego się postępowania.
 • 2008-04-13 19:18 | Grzegorz

  Upior Dr. Mengele nad Kosowem....

  Jak Serbowie maja szukac sprawiedliwosci, kiedy zmowa "milujacych demokracje i prawa czlowieka" zarzadcow Europy nic nie robi aby wyjasnic tragedie mordowania Serbow i sprzedazy ich organow? Moze jedyny sposob to zwrocic sie o platna pomoc do Mosad, ktory ma najwieksze doswiadczenie w wylapywaniu i stawianiu przed wymiarem sprawiedliwosci niemieckich bandytow z okresu II wojny swiatowej? Moze jeszcze poczucie sprawiedliwosci - tak trudne dzis do znalezienia - istnieje jeszcze w tej organizacji? Moze za odpowiednie pieniadze podjeli by sie znalezsc Albanskich nastepcow dr. Mengele bedacych na zoldzie "Armii Wyzwolenia Kosowa"?