Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Stacja: koniec świata

(2)
Rano, gdy tylko opadnie mgła, wychodzą na rynek arkadiusze. Są we wszystkich okolicznych miasteczkach, bo we wszystkich są arkady. Stanęli podobno wkrótce po tym, jak upadł socjalizm.
  • 2008-04-11 20:07 | Marcin Wrzawiński

    Wielka szkoda

    Zawsze w dzieciństwie spędzałem w Lubawce wakacje, piękne miasteczko o niesamowitym duchu, kapitalizm je zabił tak jak kapliczki i drewniane schody w parku.Świat się kręci i napewno bedzie lepiej Lubawka odzyska swój blask, wierze w to:)pozdrawiam mieszkańców
  • 2009-03-04 15:33 | PT

    Piękne miasto... dziś też jest piękne, choć nic tam się nie dzieję...
    pozdrawiam wszystkich czytających....