Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Uchodźcy klimatyczni

(1)
Z powodu globalnego ocieplenia i coraz większych kłopotów z wodą trzeba się przygotować na fale przymusowych migracji.
  • 2008-04-15 16:55 | Lech Jaworski

    Nierozważne założenia

    Ledwo można zauważyć jakieś ocieplenie, a podejrzenie, że to człowiek spowodował to już jest spekulacja. Ani Japonia, ani Chin, Indie, USA lub kraje arabskie nie podpisały oszukańczego traktatu Kyoto, który miał wzbogacić rosyjskich "oligarchów."Aztecy i Mayowie wyginęli z powodu ocieplenia. Mała epoka lodowcowa miała miejsce 200 lat temu. teraz też się zanosi na oziębienie. Do diabła z panikarzami!