Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Kabel pęka

(3)
Katastrofa energetyczna, jaką przeżył Szczecin, pokazuje, że wszyscy wisimy na cienkim elektrycznym kablu. Gdy się urwie, nasze życie zamiera. Szczecin na własnej skórze poznał, jak złudne jest nasze poczucie energetycznego bezpieczeństwa.
 • 2008-04-15 17:34 | katarzyna

  Uratuje nas Tusk i jego cuda elektryczne

  Te uprzedzenia polityczne i zdalne kierowanie z zewnątrz czyni Polskę zupełnie bezbronnym. Energia to jest krew i serce gospodarki. Ktoś chce zrobic z Polski harcownika na granicach UE i ten styl polityki kupują politycy znajdując w mediach korporacyjnych sojusznika propagandowego. To się skończy ręką w nocniku.
 • 2008-04-15 20:04 | mba

  energia

  Święte słowa.Tylko kto się tym przejmuje?Pomijając głupoty UE z energią odnawialną(bezsens ekonomiczny i techniczny wiatraków)to nasi politycy doprowadzili do tego że IMPORTUJEMY węgiel , zaś o elektrowni atomowej "zaczyna się publiczna dyskusja". Ergo - jak nic obudzimy się z ręką w nocniku.Polacy w ogóle wolą p... o polityce niż twarde realia. Wystarczy fakt , że mój wpis jest pierwszy.
 • 2008-04-16 10:54 | antykataryniarz

  Z pustego to i Tusk nie naleje

  ... a od 2005-2007 skutecznie było opróżniane, co UE napełniała. Koleżance Katarzynie radzę ze swoimi pretensjami przejść się do swoich idoli.