Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Kto może pisać do posłów?

(2)
Skrzynki poselskie na ważne listy i inne.
  • 2008-04-18 06:49 | lecher

    pisanie

    pisanie do posłów, to pisanie na Berdzyczów, pisałem kilkakrotnie, odpisała raz tylko p. Mielewczyk ( co prawda mało i pokrętnie, ale odpisała) reszta ani słowa.Mają nas w d...
  • 2008-04-18 08:49 | Mieczysłw S.Kazimierzak/Mieczsilver/

    TWSO z norwidowskimi mottami.

    Dzięki Annie Dąbrowskiej nabrałem świadomości,że listy Tropem Wrogów Społeczeństwa Otwartego nie muszą wzbudać zaufanie gdy rzez nawet idzie o brak praworządności.Ze swojej strony dodam,że nie wzbudzały one zainteresowania nawet wtedy,gdy były dostarczane bezpośrednio do biur poselskich.Dotyczyło to również Kazimierza M.Ujazdowskiego dziś poszukującego nowej formuły na potalu internetowym Polska XXI.Wszystko to razem dowodzi jak patologiczny jest partyjniacki system demokratyczny.Podstawa prawna:traktak okrągłostołowy i antyobywatelska ustawa zasadnicza.To one stworzyły pogodę dla politycznych szulerów i korupcji.