Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Czerwone z żółtym

(1)
Z Hawany nadeszła wiadomość, że nowy dyktator Kuby Raul Castro wydał dyspozycję, aby kraj wyżywił się sam.
  • 2008-04-22 22:03 | gustav

    komentarz do art. P. Mroziewicza

    P.Red., art. jest O.K.,ale wypaczyl go P.zdaniem " turystyka stala sie wazna galezia gosp., ale dochody ida na utrzymanie aparatu przemocy"..czyz inaczej jest w krajach tkzw. Demokracji i tkzw. gospodarki rynkowej? USA wydatki na wojne w Iraku szacuje sie juz na ok. jednego biliona dol., budzet zbrojeniowy USA jest 15 x wiekszy od rosyjskiego (rocznie), angielski, ok. 30 mld €, niemiecki, tez ok. 30 mld €, tu Kuba nie jest ani lepsza ani gorsza, SWIAT podaza w nie wlasciwym kierunku..