Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Radna Aneta Krawczyk?

(3)
Aneta Krawczyk, główna poszkodowana i świadek oskarżenia w procesie dotyczącym seksafery w Samoobronie, ma szansę na powrót do polityki.
 • 2008-05-27 17:33 | lecher

  Re: Radna Aneta Krawczyk?

  Należałoby zmienić ordynację wyborczą zarówno do Sejmu, Senatu jak i do samorządów tak ,by sitwy i klany rodzinne nie mogły startować do tych organów.
 • 2010-02-11 19:01 | Grzegorz Brzezicki

  Re:Radna Aneta Krawczyk?

  Powinna wejśc do sejmu i to jak najszybciej. Tam tylu facetów, że na pewno znajdzie ojca dla dzieci zaraz jak ją pół sejmu przeleci...
 • 2010-02-21 23:05 | tkw

  Re:Radna Aneta Krawczyk?

  Jednak nikt nie jest lepszym reżyserem jak ŻYCIE.
  Aneta Krawczyk powinna opatentować niezwykle oryginalny sposób eliminowania konkurentów. Łyżwiński jej pomoże, siedząc obok mogą sobie pogadać "na uszko".

  A swoją drogą - szkoda mi dziecka tej Krawczyk, to co je czeka to będzie horror. Ale dla telewizji świetny materiał na gwiazdę. Już widzę to dziecko w "tańcu z gwiazdami" a następnie w sejmie.