Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Partie mogą być mądre

(7)
Jeśli Platformie chodzi tylko o podwyższenie jakości polskiej polityki, nie trzeba nowych ustaw.
 • 2008-05-29 10:01 | krepak

  Re: Partie mogą być mądre

  To podobnie doskonały i mądry pomysł jak dodanie z dwóch godzin wychowania obywatelskiego w szkołach ale czy o to chodzi politykom?
 • 2008-05-29 10:31 | Tutejszy

  Re: Partie mogą być mądre

  Afrykański sierzant po dokonaniu udanego przewrotu na pytanie czy poradzi sobie z rzadzeniem odpowiedział iz jest zdolny dowodzić armiami całego świata ! Podobnie u nas ludzie ,których na stanowiska wypchneły zmiany ustrojowe a nie wiedza ,uporczywa praca nie mówiąc juz o politycznym talencie ! Tak już będzie przez dlugie dziesiątki lat z tendencją do obnizania ! Stopniowo okazywać sie będzie ze wcale nie jesteśmy lepsi od tego tak obecnie opluwanego PRL-u ! A hasło solidarnosci okaze sie pustke bo i nawet nie będzie miał kto sie solidaryzowac zważywszy ze większośc narodu sprząta,buduje lub zmywa Europe albo i od 1.07.08 "robi przy żabach " Wypada zatem zakrzyknąc -Rządzta tak dalej !
 • 2008-05-29 15:23 | EMMA

  Re: Partie mogą być mądre

  PANIE RED. ZAKOWSKI, TYLE MADROSCI, ZEBY KTOS PANA I KOLEGOW POSLUCHAL.
 • 2008-05-30 00:40 | Wojciech

  Re: Nadchodzi walec co wyrówna ?

  Nadchodzi kryzys energetyczny i żywnościowy i on sprowadzi rządzących do parteru. Nadmiar pomysłów , albo pomysł Platformy na obarcznie samorządów odpowiedzialnością za nadchodzące niewygody życia nie wydaje się stosowny. Przerzucanie władzy do samorządów potrwa lata. Jak ktoś obliczył w PRL-u mozna było za emeryturę kupić więcej litrów benzyny niż obecnie, To daje obraz nadchodzącego ubóstwa . Zamiast sensownego zastanowienia się nad zbliżającymi się problemami epatuje się naród wyzwiskami posła Palikota ? To też jest znak czasu obecnych rzadów Platformy.
 • 2008-05-30 07:41 | Mieczysław S.Kazimierzak/Mieczsilver/

  Re: Partie powinny być mądre

  Do ich mądrości nie doprowadzi partyjniacka demokracja.Jackowi Żakowskiemu albo trudno jest zrozumieć systemowy grzech pierworodny,albo trzeba go podziwiać za wytrwałość i konsekwencję propagowania polityki historycznej.Do tego celu może służyć partyjniacka mądrość dla kontynuowania rozbieżności słów i czynów.Kłamstwo jest przecież czynnikiem intelektualnego rozwoju człowieka,na tym bazuje wyższość szkoły biznesu nad szkołą ekonomii.
 • 2008-05-30 14:17 | kaziks42

  Mądre partie mądrze wydadzą swoje pieniądze, głupie - na spoty i bilbordy. A władzy nic do tego. Polskim wyborcom stopniowo przybywa rozumu.
 • 2008-06-02 09:19 | POLONIA-SAWA

  Re: Dziennikarze tez...

  Zamiast wymyślać proch, wystarczy nie pisac jako tytul sloganow
  bez znaczenia.
  I tu nie chodzi o podwyzszenie " jakości polskiej polityki" tylko sprawne i efektywne
  rzadzenie krajem.
  Panowie zacznijcie nazywac rzeczy po imieniu , prostym precyzyjnym jezykiem.
  A swoja droga , jakos dziwne .
  We wszyskich krajach :
  ci co rzadza martwia sie o spoleczenstwo,
  w polsce spoleczenstwo martwi sie o tych co rzadza,
  ALBO sie myle ?