Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Wrzuć monetę, wrzuć monetę...

(2)
Czarny scenariusz jest taki: najdalej za dwa, trzy lata użytkownicy telefonów komórkowych będą musieli płacić także za odbierane rozmowy. Czy taka rewolucja dziś komukolwiek mieści się w głowie?
 • 2008-05-29 22:22 | Gość

  Re: Wrzuć monetę, wrzuć monetę...

  Dlaczego UKE ma sie mieszać do polityki operatorów. Skoro mamy gospodarkę wolnorynkową to dlaczego jakaś komisja ingeruje w sprawy którymi powinna kierować konkurencja i wolny rynek. Poza tym to wspieranie "nowych graczy". To dobrze że ktoś dba o interesy biednych konsumentów ale pewnie i tak niewiele sie zmieni, tylko Pani Streżyńska zdobędzie trochę rozgłosu.
 • 2011-01-19 00:02 | inkwizytorstarszy

  Re:Wrzuć monetę, wrzuć monetę...

  Och, ci biedni operatorzy! Chcą sobie strzelić we właśną nogę.
  To oczywiste, że gdy ktoś będzie do mnie dzwonił, to będę skracał rozmowę,bo
  to on chce rozmawiać ze mną, to dlaczego ja mam ponosić koszty.
  I zamiast 10 min będzie 1 min . Kwestia kalkulacji....