Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Ćwiczenia z fizyki, E.Gietka, Polityka 21/2008

(1)
2008-05-30 02:10 | yapp
Artykuł opisuje historię Grzegorza Łojewskiego, młodeko człowieka chorego na dystrofię mieśniową: http://www.grzes.vom.pl/oddech.htm
Opisane jest tam urządzenie zbudowane domowym sposobem przez ojca Grzegorza, które wspomaga proces oddychania i podtrzymuje jego życie. Na świecie jest wiele firm, które produkują profesjonalne aparaty wspomagające oddychanie, które nie wymagają intubowania, wystarczy wrzucić w google hasło "negative pressure ventilation" - przykład: http://video.google.com/videoplay?docid=-7500685221101487306
Czy były jakieś próby załatwienia dla Grzegorza takiego aparatu?