Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Olejniczak czy Napieralski?

(2)
Wygra Wojciech Olejniczak - taka opinia przeważa przed rozpoczynającym się w sobotę 31 maja Kongresem SLD.
  • 2008-05-31 01:27 | Wojciech

    Re: A może ktoś trzeci ?

    Lewica została położona na łopatki przez "kombatantów" z PZPR i brak czytelnego programu politycznego. Umizgiwanie sie do Platformy , zajmowanie się subtelnymi problemami zupełnie niezrozumiałymi dla człowieka walczącego o przetrwanie do kolejnej wypłaty, to czynniki odstraszające wyborców od lewicy spod znaku SLD. Trzeba zmienić nazwę , wyrzucić tych , którzy kojarzą się z okresem prez. Kwaśniewskiego, a energiczny przywódca może wtedy reanimować lewicę polską . Jeżeli jednak będziecie paradować w marszach seksualnej wolności , to zapomnijcie o istnieniu lewicy w następnym parlamencie.
  • 2008-05-31 11:21 | Maciek

    Wygra Napierniczak

    Monika Olejnik w Gazecie Wyborczej twierdzi że wygra Napierniczak.