Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Porwanie Leksztonia

(2)
Twórca potęgi firmy El-Gaz: uprowadzenie czy samouprowadzenie?
 • 2008-05-31 10:50 | Monty

  Re: Porwanie Leksztonia

  Od początku mam nieodparte wrażenie, że owi funkcjonariusze udają zapracowanych policjantów. Tylko patrzeć jak wyciągną łapę po "słuszną" podwyżkę. Jednak najgorsze jest to, iż nie mamy wyboru i skazani jesteśmy na "usługi" tych pożal się boże - "fachowców". W sytuacji narzuconego przez państwo monopolu, jedynym wyjściem jest powszechny dostęp obywateli do broni palnej. Tylko dlaczego taki postulat w naszym kraju ma wyjątkowo złą prasę?
 • 2009-01-04 10:16 | benno

  Dla wszystkich niedowiarkow w ten BANDYCKI NAPAD I PORWANIE!
  http://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/news.php?&id_news=30886&vop=std&strona=1

  Ciekawi mnie czy w Polsce trzeba najpierw napisac list do samego Prezydeta Polski, jak to zrobil p.Lekszton zeby Policja w tej sprawie tak szybko zareagowala?