Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Dziewczyna z Liverpoolu

(1)
Cherie Blair, żona byłego brytyjskiego premiera wydała swoje pamiętniki ('Speaking for Myself' - Mówiąc za siebie). O książce pisała cała prasa, i to na pierwszych stronach, niestety głównie krytycznie.
  • 2008-06-03 01:54 | Wojciech

    Re: Dziewczyna tego, co odpowiada za wojnę w Iraku

    Blair jest współodpowiedzialny za wojnę i to powinno ciążyć na ocenie jego wartości. Teraz jest wynagradzany przez światowy establishment i robi dobrą minę do złej gry.
    Ta wojna ciągle ciąży nad światem jak chmura gradowa z której czeka nas ciężkie gradobicie. "Babskie" kawałki o wspólnym życiu z człowiekiem, który zaistniał jako postać medialna tylko na chwilę zmienią ocenę działalności Blaira. Pierwszą "kobietą" która z zachwytu wiła się przed Blairem w telewizji okazał się Tomasz Lis, którego rozmowę z Blairem miałem okazję widzieć w Polsacie.