Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

FESTIWAL "LETNIE OGRODY POLITYKI" w Elblągu

(4)
W dniach 4-7 czerwca 2008 r. już po raz piąty odbędzie się organizowany przez tygodnik POLITYKA i Bibliotekę Elbląską festiwal 'Letnie Ogrody POLITYKI w Elblągu'.
 • 2008-06-04 19:36 | Angela

  Re: FESTIWAL "LETNIE OGRODY POLITYKI" w Elblągu

  Szanowny Panie Nowiński, i jak Pan wytłumaczy to, co jest tu napisane powyżej (WSTĘP NA IMPREZY FESTIWALOWE ZA OKAZANIEM AKTUALNEGO NUMERU „POLITYKI" LUB „FORUM") z tym co Pan dziś "głosił" przed wejściem na dziedziniec?? Gdzie jest informacja o tylko 1000. karnetów? Gdzie jest informacja o jakimkolwiek limicie "wejściówek"?? Podobno "wszędzie" to było napisane... Jakieś słowo wytłumaczenia?
 • 2008-06-05 12:08 | Oort

  Re: FESTIWAL "LETNIE OGRODY POLITYKI" w Elblągu

  Później wpuszczali już także na "numery"...
  Koncert eldoopy wywalił z butów :)))
 • 2008-06-06 15:31 | Angela

  Re: FESTIWAL "LETNIE OGRODY POLITYKI" w Elblągu

  "Przykro nam, że ze względów bezpieczeństwa i ograniczoną ilość miejsc nie byliśmy w stanie wpuścić na pierwszy koncert wszystkich osób. Priorytetem dla nas jako organizatorów jest zapewnienie festiwalowiczom nie tylko dobrej, ale również bezpiecznej zabawy."

  Czyli, jak rozumiem, w przypadku pozostałych koncertów już nie zależy Wam na zapewnieniu "festiwalowiczom nie tylko dobrej, ale również bezpiecznej zabawy"? ;-) Eh, plączecie się, szanowni organizatorzy... ;-)

  Na stronie http://ogrody.bibliotekaelblaska.pl/, można przeczytać m.in taki tekst: "Nasza oferta corocznie przyciąga tysiące elblążan, dając możliwość uczestniczenia w przedsięwzięciu na niespotykaną dotąd skalę. Poprzednie edycje naszej imprezy cieszyły się ogromnym zainteresowaniem elblążan, dlatego liczymy, że i tym razem Państwo nas nie zawiodą."

  My nie zawiedliśmy. To organizatorzy NAS ZAWIEDLI. To organizatorzy są odpowiedzialni za to, co się wydarzyło w tym roku. To oni spowodowali, że teraz, zamiast oklaskiwać Artystów i aktywnie uczestniczyć w tym wspaniałym wydarzeniu, wściekamy się na ten cały elbląski zaścianek i naprawdę mało dobrze myślimy o osobach odpowiedzialnych za organizację....

  Ale i tak, przez 4 lata wszystko było ok, to i tak długo... W sumie można było przewidzieć, że to już czas coś popsuć...

  Oort, wiem, że na Komety i Eldupę wpuszczano już bez karnetów, czyli tak jak wcześniej o tym informowano na stronach Polityki, Forum, plakatach rozklejonych "na mieście" czy stronach internetowych- za okazaniem najnowszego numeru Polityki lub Forum...
  Ale czy nie uważasz, że tym zachowaniem organizatorzy kompletnie stracili twarz? Skoro o 17:30, ktoś Ci mówi, że jest już "komplet" widzów, że bez karnetu nie wejdziesz, i "spadaj!", a o 20:00 mówi już "zapraszamy, zapraszamy! Masz Politykę/Forum, to wchodź", to nie wszytko jest ok?
  A poza tym, koncerty to połowa atrakcji. Są jeszcze panele, które jak widać to było przed wejściem, również cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem. I nawet jeśli teraz organizatorzy napisali: "Obiecujemy, że dołożymy wszelkich starań, aby zainteresowani kolejnymi koncertami Festiwalu mogli w nich uczestniczyć", to i tak mi już tych spotkań, które "przepadły" nikt nie odda...

  A i jeszcze jedno. Na przyszłość, by uniknąć takich niesmacznych, żenujących sytuacji, może warto byłoby postarać się o dystrybucję karnetów w inny sposób? No i przede wszystkim informować o ilości zaplanowanych miejsc/ "wejściówek". W przeciwnym razie, to wygląda tak jak obecnie. Np. jako "widzimisie" dyrektora (bo NIGDZIE nie ma informacji o ograniczonej ilości karnetów). A tego, jak myślę, sam dyrektor oraz pozostali organizatorzy chcieliby uniknąć?

  Generalnie, zapowiadały się piękny cztery dni a zamiast tego mamy złość i niesmak. Dobrze, że Euro już jutro! No i Open'er za miesiąc. Człowiek zajmie się czymś innym i zapomni o tej żenującej sytuacji.
 • 2009-06-05 20:44 | sawer

  To tylko wieś Elblag jak i cała Biblitoeka!