Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Dioksyna na przekąskę

(1)
Juszczenko nie został otruty - twierdzi jego dawny współpracownik. Zatrucie pokarmowe na potrzeby wyborów?
  • 2008-06-06 13:57 | Wojciech

    Re: Szekspir by tego nie wymyślił ...

    Panowie zajmujący się manipulowaniem wyborcami przerastają dawnym mistrzów literackiej fantazji. Biedny i ogłupiony wyborca, poddany presji propagandy, dopiero po
    kilku miesiącach rządów wybranego przez siebe idola łapie się za głowę z rozpaczy nad własną naiwnością. Polskie media również biorą udział w tej propagandowej zabawie.
    Na próżno w polskich mediach szukać informacji o udziale prezydenta Juszczenki w obchodach upamiętniających banderowców , a to staje się praktyką bardzo niepokojacą.