Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Turystyka charytatywna

(3)
Preah Rumkel, maleńka miejscowość położona na północy Kambodży, tam, gdzie Mekong, przekraczając granicę z Laosem, przechodzi w wodospady. Sascha Schützenmeister z Hamburga w towarzystwie dwóch Kambodżan rusza właśnie na poszukiwanie żab. Zbierają je na polach, nad rzeką i – w łazience. – Tam zawsze się jakaś znajdzie – mówi Sascha.
 • 2008-06-10 12:25 | ściema

  Re: Turystyka charytatywna

  dobra dobra... modlą się pod figurą a diabła mają za skórą...za to co Niemcy zrobili światu a zwłaszcza Polsce powinni sie tarzać w prochu do końca świata a takie głodne kawałki że jakieś szkopskie zblazowane bachory chcą nagle pomagać w Tajlandii to se możecie wstawiać dzieciom w żłobku. buziaczki ;*
 • 2008-06-10 20:59 | MS

  Ciekawe dlaczego artykul koncentruje sie na zupelnie nieistotnej czesci pomocy rozwojowej zapewnianej przez Niemcy - podczas gdy caly budzet jest wielokrotnie wiekszy i zawiera powazniejsze programy, nie tylko takie ktore jak ten maja na celu PR dla pomy rozwojowej...
 • 2008-06-11 10:09 | Alex

  Re: Turystyka charytatywna

  Spojzcie na to moze z innej strony. Wiekszosc tych " zblazowanych szkopskich bachorow" (cytat z komentarza) nie miala dotej pory mozliwosci zetknac sie z prawdziwymi problemami. Nawet jesli zobacza je w wersji oslabionej, to jednak na wlasnej skoze. Jestem przekonana ze pzez to zmienia sie radykalnie ich stosunek do obcych i zdobywaja zrozumieni dla problemow w biednych czesciach swiata. Moim zdaniem paru tak znekanych przez niemcow i historie polakom tez by to nie zaszkodzilo.