Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Dyduch zbiera lewicę

(3)
Marek Dyduch chce budować ruch programowy Kongres Porozumienia Lewicy.
 • 2008-06-12 03:34 | Danka

  Re: ...a w czym Platforma jest lewicowa ?

  Zwolennicy Platformy chcą budować Kongres Porozumienia Lewicy ? Kolejny polityk stający rozkrakiem ponad podziałami ? Duchy i zjawy polityczne jak z "Wesela" ?
 • 2008-06-14 15:19 | fly

  Re: Dyduch zbiera lewicę

  Żałosne. Kolejny odrzucony chce stworzyć partię lewicową.
 • 2008-06-14 16:29 | gliwer

  to Dyduch marzy, że chce coś budować..... jak na razie opozycja PiS-SLD w Sejmie trzyma się mocno, zgodnie głosuje... PiS ludziom związanym z SLD daje stanowiska w TVP czym już do końca kompromituje samą istotę abonamentu... ale to normalne w PiS... nawet koalicja z seksaferzystami mieści się w ich koncepcji... odwiedziny po nocach u posłanki (nie mylić z posłaniem) z Samoobrony są też w standardzie....
  dla Kaczyńskiego i Kwiatkowski za chwilę będzie "strawny: w myśl jakiejś wydumanej wyższej racji...
  Na razie to PiS obejmuje ramionkami SLD, już słodszą, bo Napieralską... bardziej komuchowatą... czyli bardzo podobną do samego rozumowania Prezesa...