Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Ludzie w szafie

(2)
Wsadzenie kija w mrowisko.
  • 2008-06-12 10:34 | czytelnik

    Do recenzentki

    Homofobia homofobią i owszem, ze taka książka jest potrzebna, dlaczego jednak nie napisać, że jest także kiepsko napisana, płytka i przewidywalna w każdym calu? A co do autorki "Roty", to akurat sam Tomasik pisze, że dowodów na jej biseksualizm (a wobec tego i "faktów") nie ma
  • 2009-08-23 23:07 | WoMan From the Wardrobe

    Re: Ludzie w szafie

    Drogi Panie Krzysztofie, konczac lekture Pana xiazki zagladam w siec i szukam gdzie by tu mozna pozostawic kilka slow wrazenia z tej lektury. Nie mialam pojecia, ze w ogole cos takiego zostalo wydane w Polsce, a ksiazke wybralam w Trafficu posrod powiedzmy 10 polskich wydan, ktore chcialam zabrac ze soba w celu umilenia czasu na obczyznie. ;). I choc moglabym pisac o sprawach wielu - lecacym w kat Pynchonie(jednak, ale z powodow glownie spiskowych ;) , wartkiej "akcji" pochlanianej z wypiekami na licu, fascynacji (przyblizona w xiazce) atmosfera lat 20tych przez 50 te do 80 tych, etc, to jednak chce Panu podziekowac przede wszystkim za ksiazke, wobec ktorej nasz polski system edukacji bedzie musial sie skonfrontowac. Chocby w glebokim podziemiu i z tchorzostwa, to jednak. Doskonale, lektura wysmienita, prosze o jeszcze.