Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Koalicja murem za Rostowskim

(1)
235 do 150 - wygrali zwolennicy ministra finansów
  • 2008-06-13 19:22 | lecher

    Re: Koalicja murem za Rostowskim

    Wydaje mi się,że pierwotną przyczyną fali podwyżek płac, a co za tym również cen było podniesienie płacy minimalnej do ponad 1.100 zł. To chytre posunięcie PISu na odejściu od władzy spowodowało wzrost obciążeń podatkowych i poza podatkowych,za które ktoś musi przecież zapłacić, nie tylko sami przedsiębiorcy, ale również pracownicy. \Ciekawi mnie, jaka była by sytuacja, gdyby Rząd obniżył podatki i składki- czy wzrost cen nie byłby niższy. Co o ty, sądzą "wybitni ekonomiści"? którzy w życiu nie splamili się własną działalnością gospodarczą?