Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Drodzy Forumowicze, prosimy Was o pomoc.

(1)
2008-06-13 23:18 | Zespół badaczy z SWPS
Szanowni Internauci. Potrzebujemy Waszej pomocy.
W ramach programu Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie, przeprowadzamy krótkie badanie, do którego zapraszamy zwolenników partii Prawo i Sprawiedliwość(PiS) oraz zwolenników Platformy Obywatelskiej(PO).
Jeśli jesteś zwolennikiem bądź zwolenniczką jednej z wymienionych partii, bardzo prosimy Ciebie o udział w krótkim sondażu psychologicznym, który ma na celu zbadanie poczucia przynależności do grup społecznych oraz klimatu uczuciowego.

Bardzo prosimy zainteresowane osoby o wejście na adres:

http://www.questionpro.com/akira/TakeSurvey?id=984913

Znajduje się tam stworzony przez nas prosty i przyjazny dla oka kwestionariusz, którego wypełnienie zajmuje około 5-7 minut.
Firmą udostępniającą nam technologię zbierania danych jest QuestionPro, gwarant iż zawartość strony zawierającej kwestionariusz jest bezpieczna dla użytkownika i nie zawiera złośliwego oprogramowania.

Z góry dziekujemy Państwu za pomoc w rozwoju polskiej nauki.
Pozdrawiamy serdecznie,
Zespół badaczy z SWPS

Aby dowiedzieć się o nas więcej, zapraszamy na stronę Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie.
http://www.swps.edu.pl