Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Dolewanie oleju do ognia

(1)
Donald Tusk nie wytrzyma i mimo wszystkich wątpliwości obniży akcyzę na paliwo.
  • 2008-06-14 02:18 | INTJ

    Re: Dolewanie oleju do ognia

    Wątpię, aby w tej kwestii Tusk "zmiękł", i całe szczęście! Jedyną rzeczą która może przebić bańkę spekulacyjną na rynku ropy jest gwałtowny spadek popytu. Na tym rynku ostro się lewaruje, więc już stosunkowo niewielki spadek ceny doprowadzi co bardziej pazernych inwestorów na skraj bankructwa :)

    Co do kwestii wysokich podatków, to w Polsce jest pod tym względem całkiem nieźle - oczywiście o ile prowadzi się firmę z podatkiem liniowym - niższe podatki, ZUS symboliczny, a paliwko można wrzucić w koszty ;) A osoby na etacie? Cóż, pańszczyzna trzyma sie mocno ;)