Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Prezes PiS – Rozważamy wniosek o odwołanie Komorowskiego

(4)
Premier: Nikt nie łamie praw opozycji.
 • 2008-06-14 13:20 | gliwer

  Re: Prezes PiS – Rozważamy wniosek o odwołanie Komorowskiego

  czy Prezes PiS ma jakiś inny pomysł na zaistnienie niż "permanentna obstrukcja"? Jeśli nie, to znaczy, że tkwi w przeświadczeniu, że powtórzy scenariusz PO z okresu swoich rządów, a to prawdopodobnie błędna diagnoza.
  Przyczyn jest kilka, ale najważniejsza jest jedna: PO w przeciwieństwie do PiS nie zawierało koalicji z Samoobroną... Ba, nawet w kryzysowych sytuacjach w byłej koalicji nie proponowała jakiś "egzotycznych i kuszących ruchów". Ba, odrzucała jakąkolwiek współpracę z tym ugrupowaniem.
  Były premier dodatkowo się pogrążył sposobem, w jaki "topił" koalicjantów. Te śledzenia Leppera, po uściskach rąk w TV Trwam... Dwulicowiec, a może trzy, cztero licowiec....
  Tragiczna postać, co w każdej wypowiedzi od przegranych wyborów, ostentacyjnie okazuje wielkie rozczarowanie Polakami, że go nie wybrali na 888 lat... Człowiek, który miał pewnie władzy i w swojej niezgłebionej zarozumiałości oddał ją przed terminem. W końcu osoba, która traktuje ludzi jak przedmioty.... zabawki z własnej, niepublicznej piaskownicy... bo tą się brzydzi.... Wreszcie tchórz, który jest mądraliński, jak za nim stoi z 10 ochroniarzy i immunitet...
 • 2008-06-14 13:32 | EMMA

  Re: Prezes PiS – Rozważamy wniosek o odwołanie Komorowskiego

  POSEL PIS J. KACZYNSKI, MUSI CZYMS ZAISTNIEC, BO WSZYSTKO SIE WOKOL JEGO PARTII WALI. Ja bym dala nagane marszalkowi, za nieumiejetnosc utrzymania dyscypliny w SEJMIE.Jest to druzgocacy przyklad dla mlodziezy i pognebiajacy jeszcze bardziej autorytel juz i tak ponizonego nauczyciela. Takie, odzywki, panow:CYMANSKIEGO, KURSKIEGO, BRUDZINSKIEGO, KACZYNSKIEGO, GOSIEWSKIEGO, SUSKIEGO, nie podnosza naszego autorytetu w kraju, ani w swiecie.Przy okazji, wychodzi nieuctwo poslow, nieznajomosc ekonomii, na poziomie szkoly sredniej, to jest tragedia.
 • 2008-06-14 22:32 | Janusz

  Re: Prezes PiS – Rozważamy wniosek o odwołanie Komorowskiego

  A PIs zapomnial co robil marszalek Dorn! Co?Zapomnial wol jak cieleciem byl...wredni ci pisowcy..
 • 2008-06-15 15:26 | POLONIA-SAWA

  Re: Rozważamy wniosek !

  Wnioskuje ,aby PIS uzywala polowe slow do sformulowania wypowiedzi,
  Zawsze polowe .Kazdy zrozumie.
  Na przyklad;
  Marszałek działa w kierunku, który nie może być zaakceptowany, bo jest niesłychanie szkodliwy .
  Marszałek działa w kierunku, który nie może być zaakceptowany. (PUNKT)
  albo
  Marszałek działa w kierunku który ,jest szkodliwy.(PUNKT).
  bo
  nieakceptowany moze byc jedynie kierunek ktory jest szkodliwy, no bo kto nie akceptuje
  dobry kierunek.
  N:P.2
  W Polsce dzisiaj mamy do czynienia (...) z próbą ograniczania demokracji, z próbą stworzenia takiego systemu, w którym tylko i wyłącznie PO będzie miała realne szanse na władzę.
  W Polsce dzisiaj mamy do czynienia (...) z próbą ograniczania demokracji przez PO.
  (PUNKT).
  albo
  W Polsce dzisiaj mamy do czynienia z sytuacja /system juz mamy /,w którym tylko PO będzie miała realne szanse na władzę./tylko i wylacznie nie ma sensu,albo tylko ,albo
  wylacznie/.(PUNKT)
  Anegdota :
  Mowi ,General do Napoleona , panie marszalku , ja moge to zobaczyc (cos u gory),jestem od
  pana wiekszy.
  O nie odpowiada wzburzony Napoleon ,pan nie jest wiekszy ,pan jest tylko
  dlugi.
  Pan Kaczynski jest za dluuuuuuugi ?.