Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Trzecia wojna światowa

(6)
40 państw uwikłało się w Afganistanie w wojnę, której nie da się wygrać. Jeżdżąc z zachodnimi żołnierzami po kraju, dochodzi się do wniosku, że liczebność wojsk NATO trzeba by zwiększyć dziesięciokrotnie, aby choć trochę przybliżyć się do ustanowienia pokoju.
 • 2008-06-17 02:53 | Maryla

  Re: To się nazywa globalizm ?

  Nikt nikogo nie pyta o zgodę . Podatnicy płacą i dziękują urzędnikom globalnych instytucji, że dają im żyć. Globalny świat został zawłaszczony przez grupę ludzi owładniętych chorobliwą obsesją i przekonanych o własnej nieomylności. To się objawy tej choroby, które przejdą w stan przewlekły. Urzędnicy, którzy są wasalami tej nowej bankowej oligarchii są nadzorcami tej choroby i pilnują aby naród nie wyzdrowiał, uwalniając się od ich kurateli.
 • 2008-06-17 10:04 | Mieczysław S.Kazimierzak/Mieczsilver/

  Konsekwencje kolejnej utopii.

  Opis jest tłem do wielkiej polityki bazującej na naduzywaniu bezwzględnego prawa silniejszego.To oczywiście i konsekwencja wygranej,co tylko cieszy, przez Amerykanów rywalizacji z Armią Czerwoną.Polski Obywatel nie ma wpływu na wasalną politykę swoich władz wobec nadużywania powyższego prawa.Nawet nie ma dostępu do informacji jakie są koszty udziału w ucywilizowanej wojnie polegającej na jej prywatyzacji.
  Szkoda,że autorzy nie zaprezentowali jak przedstawia się dystrybucja płodów i produkcji narkotyków oraz kto w niej uczestniczy.
 • 2008-06-19 17:13 | beastieboy

  Re: Trzecia wojna światowa

  Amerykanie powinni się raz na zawsze wycofać z bliskiego wschodu i pozwolic w koncu arabom tworzyc ich wlasna historie. Ile jeszcze trzeba porazek zeby w koncu to zrozumieli? Nawet pomoc zywnosciowa dla tych panstw jest kontrowersyjna bo ksztaltuje postawy roszczeniowe wsrod milionow ich mieszkancow. Dobroczyncow zawsze sie nienawidzi.
 • 2008-06-20 19:08 | mikaflora

  Re: Trzecia wojna światowa

  Za bardzo posiłkujemy się wyobraźnią naszych ojców, dla których pojęcie wojna światowa jest dostępne jak mleko dziecku. Dążąc do pokoju myślmy o ugruntowanym w morale charakterze nowouformowanych społeczeństw, nowych narodowości, a nie spłycajmy atawistycznej natury zdegradowanych jednostek, które żywiąc się nienawiścią często wchodzą w konflikt z prawem, co jest nagłaśniane i co motywuuje do wyciągania daleko idących wniosków w sprawie zahamowania międzyludzkiej wrogości. Pamiętajmy, świat jest piękny i tylko od nas zależy czy zachowamy jego moc i siłę oraz potęgę, jaką karmić się powinny nasze przyszłe pokolenia. Aby nie być gołosłowną przytoczę myśl jednego z mistrzów religijnych: "ten, kto zabiera światu pokój jest jednocześnie fundamentem jego grobowca".
 • 2008-08-04 02:51 | jerry

  Re: Trzecia wojna światowa

  Najbardziej przykre jest to, iz Polska zostala zmuszona do brania udzialu w brudnych wojnach w Iraku i w Afganistanie...
 • 2009-03-31 00:03 | Ogarniający

  Tak jakbym słyszał siebie.