Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Regulamin konkursu PAMIĘTNIKI WIELKICH ZMIAN

(3)
 • 2008-06-17 07:23 | potencjalny uczestnik ale czlonek spółdzielni...

  Re: Regulamin konkursu PAMIĘTNIKI WIELKICH ZMIAN

  W obecnym kształcie regulamin wyklucza z udziału w konkursie członków WSZYSTKICH spółdzielni oraz ich rodzin (a trzeba wziąć pod uwagę, że duży procent Polaków ma mieszkania spółdzielcze!). Żeby przywrócić sens, trzeba poprawić jedną literę ("Spółdzielni"). Drobiazg, ale kto wie jaki dzielny jurysta się nie przyczepi...
 • 2008-09-06 13:51 | Tomasz Nowakowski

  Re: Regulamin konkursu PAMIĘTNIKI WIELKICH ZMIAN

  W regulaminie jest sprzeczność pomiędzy treścią pkt 11 "Autor ma prawo zastrzec anonimowość w przypadku publikacji jego pracy." a pkt 18. "Biorąc udział w konkursie uczestnicy wyrażają zgodę na opublikowanie imienia i nazwiska oraz miejscowości zamieszkania uczestnika, jeżeli zostanie on zwycięzcą konkursu." Po pierwsze, pkt 11 powinien dawać prawa "żądania" anonimowości, bo zastrzec można swoje dane, a po drugie, skoro ktoś żąda by zachować anonimowość pracy, to nie może się zgodzić na treść pkt 18.
  Ponadto, całkowicie zgadam się z "Potencjalnym uczestnikiem, ale członkiem spółdzielni. Trzeba sprecyzować, że chodzi o spółdzielnię będącą właścicielem "Polityki"
  Z punktu widzenia prawnego regulamin jest napisany niechlujnie, a przecież jest dokument prawny Chyba, że o to chodzi, ale wtedy kto weźmie udział w konkursie? Tylko naiwniacy.
 • 2008-12-05 16:44 | BW

  Regulamin nie wyklucza CZŁONKÓW WSZYSTKICH SÓŁDZIELNI ORAZ ICH RODZIN, bo jeśli już to PRACOWNIKÓW i ich rodzin. Jednak co racja to racja - jakiś dzielny papuga faktycznie mógłby się tego fragmentu regulaminu czepiać