Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Kto kogo zaleje?

(1)
W piątek Unia podpisała umowy o wolnym handlu z czterema krajami południowoafrykańskimi. Pozostały jeszcze 73 państwa Afryki, Karaibów i Pacyfiku, z którymi muszą być zawarte podobne umowy do końca tego roku.
  • 2008-06-19 12:02 | Lola ;)

    Re: Kto kogo zaleje?

    Lewactwo jest jednak niesamowite. Słynny Oxfam z jednej strony obwinia Europę o dumping cen żywności (cytowane w artykule „Zachęcając do nadprodukcji, subsydia obniżają światowe ceny podstawowych artykułów spożywczych takich jak cukier, produkty mleczne i zbożowe"), z drugiej strony walczy z Europą, obwiniając ją wzrost cen żywności (ryż, cukier) na rynkach światowych. I nie wiedzą w tym sprzecznosci...