Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Cenzurka dla szkoły

(3)
2008-06-20 08:56 | Polityka.pl
 • 2008-06-20 08:56 | Nauczyciel

  Wybitni fachowcy;-)))))))))

  "Najwybitniejsza" Radziwill widziala szkolę jakieś 20 lat temu;-))))Pozostali - w latach nauki szkolnej!!!A poza tym doktryny, stereotypy itp.itd.Zabraklo choćby jednego praktykującego rozsądnego nauczyciela, który by te brednie skmentowal.
  Poza tym zero odniesień do kwestii materialnych - naklady roczne na 1 ucznia u nas i gdzie indziej, liczebność średnia klas/grup, atrakcyjność zawodu nauczyciela na tle innych grup zawodowych w porównaniu z innymi krajami.....można by dlugo jeszcze!!!
 • 2008-06-22 22:52 | antypis

  Re: Cenzurka dla szkoły

  Autorka niewiele wie o szkole, eksperci też, super ekspert p. Rzdziwiłł wzmocniła szkołę wprowadzając do niej religię i nowych komisarzy politycznych. Reformy p. Minister doprowadzą to tego. że na przyzwoitym poziomie zostaną szołu prywatne - społeczne, reszta niedofinansowana, okładana nowymi ciężarami pod władzą lokalnych wielmożów (wójtów, burmistrzów) będą przygotowywać okolicznościowe akademie, uświetniać panowanie. Pracować w nich będą nauczyciele po zawodówkach, bo takim się najmniej płaci i starzy tuż przed głodową emeryturą, bo nie znajdą innej pracy i nie wyjadą za granicę. Radzę zapoznać się z propozycjami reformy płac, zgodnie z najdłuższą mową nowoczesnej Europy wygłoszonej przez Tuska najdłużej pracujący dostaną 59 zł podwyżki i podwyższenie wieku emerytalnego. To nie nauczyciele są źli, zle ciągłe zmiany, jak nie lektur to programu, a najlepiej wszystkiego. Sądzę, że ten rząd szkoły nie naprawi, najwyżej jeszcze bardziej zepsuje.