Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Żale skrypofila

(1)
II Rzeczpospolita pożyczała od swych obywateli sporo. We wrześniu 1939 r. do wykupienia pozostały obligacje wartości 2 mld ówczesnych złotych. Tych rachunków do dzisiaj nie rozliczyły rządy PRL ani wolnej Polski. Czy teraz wszyscy będziemy musieli ten dług zwracać?
  • 2008-06-22 03:55 | Czeslaw

    Re: to był dawniej papierowy latawiec

    Wielu ludzi dawniej nie wierzyło , że te "papierki" będą miały wartość pieniądza. Jako dziecko robiłem z nich papierowe latawce, tzw jaskółki. Najwieksze głupstwo jednak zrobili ci ludzie , którzy oddali życie , za tzw.Ojczyznę. Oni poszli do grobu, ich rodziny pozostały bez ich pomocy i pogrążyły się w nędzy. Teraz inni szukają "papierów" potwierdzjących ich domniemaną lub zmyśną własność i ciągną z Polski forsę. Młody człowieku , jeżeli tzw Ojczyzna zaproponuje ci kiedyś narażenie własnego życia w jej interesie, tzw.narodowym, to pokaż jej gest mistrza olimpijskiego i zażądaj "papiery" wartosciowe.
    Jak zginiesz za tzw.Ojczyznę , to zostawisz własna rodzinę w nędzy i bez "obligacji".