Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Dojrzewalnie

(2)
Warsztaty rozwoju osobistego przeżywają boom. Co tam właściwie człowiek w sobie rozwija?
  • 2008-06-24 13:38 | pis-pis

    Re: Dojrzewalnie

    Chciałyście feminizmu, no to go macie.
  • 2009-07-21 13:04 | kobieta

    Re: Dojrzewalnie

    Jestem kobietą, ukończyłam psychologię, potem doktorat na Oxford Univ., ale nie wierzę w odkrywanie nowych rzeczy w sobie, jak ktoś tak twierdzi to ma chyba problemy z własną osobowością i poczuciem wartości, nie zna sam siebie. Cały ten cyrk na kółkach pod tytułem "Dojrzewalnia róż" - osoby nie dają sobie rady same ze sobą,ale mimo to starają się kształtować innych,ich osobowość i odbieranie otaczającego ich świata. Ktoś kto nie potrafi dać sobie rady w życiu osobistym, jest po rozwodzie, nie zajmuje się dziećmi i zwala winy na byłego partnera, nie jest osobą godną zaufania której można powierzyć swoje problemy i pozwolić na wejście w życie.