Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Galeria Andrzeja Mleczki

(3)
2008-06-25 14:25 | Polityka.pl
  • 2008-06-25 14:25 | Czeslaw

    Re: Czy to czysta grafomania , czy usługa ?

    Rysunek zamieszczony na tej stronie może dotyczyć każdego medium, każdej redakcji, każdej partii politycznej ...
  • 2008-06-29 18:31 | Jacek

    Jakiego medium, redakcji, partii? To jest karykatura metod działania IPN: szefa tej instytucji i jego piesków - "historyków", działających na polityczne zamówienie mściwych karakanów. I tyle. Jak zawsze u Mleczki - trafione w 10. Żeby nasi politycy mieli choć połowę inteligencji tego faceta, to życie byłoby milsze.