Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Gramy dalej?

(6)
Za cztery lata mamy zarobić miliony na organizacji następnych mistrzostw Europy. Przykład Austrii i Szwajcarii pokazuje, że kokosów może jednak nie być.
 • 2008-07-02 09:04 | panna_nie_anna

  Re: Gramy dalej?

  stadionów, dróg i wrażeń nikt nam pozniej nie odbierze, a i pod wzgledem gospodarczym to bedzie na pewno znaczna korzysc. nie ma minusow, sa same plusy wiec GRAMY DALEJ
 • 2008-07-02 12:57 | Rachmachciach

  Odpowiedzialność za mistrzostwa nie może zostać zrzucona jedynie na delikatnie mówiąc nieodpowiedzialny PZPN i Rząd... Wyniki ankiety, które można zobaczyć ciut wyrzej mówią całkiem sporo.... Jak zwykle wszyscy są nastawieni pesymistycznie i lepiej ponarzekać maist zakasać rękawy.
 • 2008-07-02 23:21 | George

  Jakich drog, jakich stadionow??? Nawet nie ma szansy na wybudowanie czegokolwiek, a jesli sie tak nawet stanie, to okaze sie, ze stadion zostal wybudowany z piasku, bo cement "zniknal"...
 • 2008-07-03 00:29 | ,w

  pesymistami, czy realistami.. jako Polacy umiemy duzo mowic i mamy pelno pomyslow, tylko dlaczego bedac najmadrzejszym narodem na ziemi nadal tak sie meczymy na arenie miedzynarodowej..
 • 2008-07-03 22:58 | człowiek myślący

  przepraszam bardzo komuniści, ale nie życzę sobie by z moich podatków budowano stadiony, które będą świecić pustkami po euro! przypominam, że już mamy najdroższe w budowie autostrady w Europie, teraz będą najdroższe stadiony, ludzie obudźcie się, ta propaganda sukcesu ma na celu nabicie kabzy publicznymi pieniędzmi kilku kolesiom , żyjemy w komunizmie szanowni państwo
 • 2012-03-09 17:19 | twist

  Re:Gramy dalej?

  Grac dalej trzeba. Korzyści takich jak nowe obiekty, lepsza infrastruktura czy wreszcie poprawa wizerunku Polski w świecie są niezwykle ważne. http://www.pr-controlled.com/pr-controlled_euro-2012-Poland-goal.php