Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Pożegnanie Liszki

(6)
Odeszła, bo od kilku miesięcy dochodziło do scysji z Nowakiem i Arabskim?
 • 2008-07-02 13:21 | Alba

  Re: Pożegnanie Liszki

  Najwyższy czas. Była kompletnie bezbarwna i nigdy nie mówiła niczego konkretnego. Może taka rola rzecznika ? Jeśli tak - zbędna funkcja z limuzyną.
 • 2008-07-02 16:45 | Danuta

  Re: Powitanie Nowaka

  Natomiast pan Nowak zapowiada się jako wschodząca gwiazda komentarza politycznego.
  To co wygadywał on wczoraj , mówiąc,"że PiS by dopłacił do Tarczy" , czyni z niego piłkarza strzelającego gole do własnej bramki. Za chwilę , to Platforma przyjmie z pokorą Tarczę , a co wtedy powie pan Nowak? Czy zakomunikuje Polakom, że Platforma uzyskała korzystniejsze warunki zakupu niepotrzebnych nikomu rakiet ? Ta demokracja polska ma kolejnych wasali w prezencie, tylko oni są bardziej bezczelni w medialnych przekrętach.
  Zobaczymy za parę dni, jak Platforma będzie się wiła, argumentując przyjęcie warunków narzuconych przez silniejszego. Przecież to dobrowolnie chciał PiS , co oni przyjmą jako pokutę.
 • 2008-07-02 21:06 | pawE

  Re: Pożegnanie Liszki

  z Nowakiem na 100%.

  Zreszta PO to jest taki potwor ktory jest zupenie inaczej przedstawiany niz w rzeczywistosci jest.
 • 2008-07-02 22:38 | anic

  Ach ci barwni rzecznicy...... tacy jak Urban albo Niezabitowska. Byli bardziej jeszcze barwni niź ich rządy. Swoją drogą kto był rzecznikiem rządu Jarka IV? Zupełnie nie mogę skojarzyć - chyba był zupełnie przeźroczysty przy wodzu swoim.
 • 2008-07-04 01:12 | Alba

  Zgoda, anic. Urban pozostanie widmem schyłku PRL-u. Natomiast smutne, że to eksagentka stała się rzecznikiem pierwszego niekomunistycznego rządu. Trudno jej nie zapomnieć i nie patrzeć na zdjęcia z tamtego okresu z zażenowaniem (choć - cośmy winni?!)
  Jan (chyba) Dziedziczak był opanowany i mówił ładną polszczyzną, ale też frazesy.
 • 2008-07-04 12:02 | POLONIA-SAWA

  Re: Pożegnanie Liszki

  Kiedys ktos powiedzial ,ze kobiety w polityce dziela sie na trzy grupy;
  pierwsza ,to ta ktora ,chce sie mezczyznom podobac ;
  /n.p.NELLI/
  druga to ta , ktora chce bys ,jak mezczyzni ;
  /prof.Senyszyn/
  ale w polityce ,pozostaja tylko kobiety ,ktore sa rzeczowe /trzecia grupa/.