Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Trybunał pomógł prezydentowi

(7)
Ech, te rządy agentury GRU w Polsce...
 • 2008-07-02 15:44 | toja

  Re: Trybunał pomógł prezydentowi

  Polska jak zwykle oryginalna .
  Czytam często gazety anglojęzyczne i …...w całej Europie , ba nawet w Ameryce płd. nie spotkałem kraju w którym nie patrzy się na ręce rządzącym ,
  mało tego w Polsce wali się bardzo mocno w opozycję .
  Jest to kraj w którym :
  po 1,3 czy 9 miesiącach urzędowania rządu najczęściej pisano aby dać im więcej czasu , także każdy atak na rząd ci właśnie dziennikarze twardo odpierali .
  Nawet gazety kubańskie i białoruskie od czasu do czasu skrytykują swojego wodza ,
  u nas Ci wielcy dziennikarze kręcą tak aby tylko obronić swojego GURU .
  Dziennikarze z GW,polityki ,tvn24,NIE,przekroju potrafią nawet kłamać żeby tylko uchronić Rząd .
  Ostatnio sławni i wielcy redaktorzy Żakowski ,Miecugow,Paradowska , Olejnik potrafią nawet bronić stanowiska rządu innego kraju żeby tylko dołożyć opozycji .
  Podczas opisu tzw.Traktatu Lizbońskiego posuwają się oni do obrony kraju który będąc w UE prowadzi rozmowy a potem buduje rurociąg omijający inny kraj z tej samej UE .
  12 ministrów-rekord RP,tylu Min,sekretarzy nigdy nie było - niedawno przeczytałem w Polityce jak to Tusk oszczędnie utworzył Rząd.
  ostatnie ważne(ale nie dla dziennikarzy polityki ) wydarzenia
  29 czer 08 r. - inf.gazeta.pl
  - W zespole ministra kultury, który ma się zająć odpolitycznieniem mediów publicznych znalazł się Bogusław Nierenberg, człowiek Aleksandry Jakubowskiej i przyjaciel Włodzimierza Czarzastego
  - Kancelaria Prezydenta powiadomiło MSZ o wyjeździe p.Fotygi do USA a sławni dziennikarze Polityki (aby mataczyć) piszą: po co Ona tam pojechała a może by tak napisać o bałaganie u Tuska,który powiedział że nic nie wie o wyjeździe.
  O co w tym wszystkim chodzi ?
 • 2008-07-02 16:10 | ignac

  Re: Trybunał pomógł prezydentowi

  Ulubionym chwytem propagandowym michnikowszczyzny i Polityki jest przedstawianie jakiegoś pomysłu, jako jedynie słusznego. Skąd wiadomo, ze pomysł jest jedynie słuszny? Ano stąd, że wobec niego „nie ma alternatywy”. Jak pamiętamy, alternatywy nie było wobec tak zwanego „planu Balcerowicza” – obejmującego m.in. uruchomienie w 1990 r. procesu wysysania z Polski gotówki pod pretekstem „uporządkowania stosunków kredytowych”,a obecnie, przynajmniej zdaniem marszałka Komorowskiego – wobec ratyfikacji Traktatu Lizbońskiego. Tymczasem wiadomo, że wpędzanie państwa w sytuację bezalternatywną jest jednym z najcięższych błędów, a jeśli błędem nie jest, to tylko dlatego, że jest zadaniem dla obcej agentury wpływu. Dlatego bardzo dobrze się stało, że prezydent nie tylko odmówił ratyfikowania odrzuconego przez Irlandię Traktatu Lizbońskiego, ale posyłając minister Fotygę do Waszyngtonu – co niesłychanie zaniepokoiło premiera Donalda Tuska - najwyraźniej ożywił opcję amerykańską, która pod obecnym rządem sprawiała wrażenie już tylko pozorowanej.
 • 2008-07-02 16:32 | Macierewicz jeden

  A wiec i PiS wpadl w imposybilizm?

  Nasuwa sie pytanie co sie stalo z PiSowskim i Kaczynskim non-imposybilizmem. Tyle bylo gadania o poprzednich i nastepnych rzadach, ze paralizuje je wlasnie imposybilizm. PiS i bracia Kaczynscy mieli dopiero gory przenosic. A tu prosze, PiS jest nie tylko cala geba imposybilistyczny, ale w dodatku jak chce sie temu imposybilimowi oprzec to wpuszcza sie w taki balagan, ze juz nikt nic nie wie i tylko ewentulanie trezba placic. Moze to ma byc wlasnie pisowskie tanie panstow? Sprawa raportu pokazuje wyraznie, ze ta pisowska walka z imposybilizmem byla czczym gadaniem i lepem na naiwniaczkow.
 • 2008-07-02 19:46 | gliwer

  Re: Trybunał pomógł prezydentowi

  szkoda, że tak łatwo to się po kościach rozeszło....
  Wszak powinno się już wreszcie ujawnić wszystko, aby Kaczyńscy i Macierewicz nie mogli insynuować, mniemać i domniemywać.... Moze to się nam wszystkim przyda... Po pierwsze, zaoszczędzimy kasę na IPN, na wywiad i kontrwywiad i może poratujemy służbę zdrowia....
  Nieważne, że stracimy ileś tam agentów (to tylko agenci), nieważne, ze potem nikt z nami nie będzie chciał rozmawiać, ani współpracować....
  Ważne, ze pozbędziemy się tych "karaluchów" co żyją na niedopowiedzeniach, na kłamstwach, które im łatwo przez usta przechodzą....
  Nieważne, że nie będzie wywiadu, czy kontrwywiadu.... co mamy do ukrycia?? Tych dwóch bliźniaków ?? Wszak kazdy widzi jacy są....
  W ciągu dwóch lat tak nas obnażyli przed wywiadami innych państw, że nawet założenie gaci nie pomoże....
  Jeszcze Ci dwaj zakwestionowali układ, który sami wynegocjonowali... na forum międzynarodowym... czy tam też wyślą Ziobrę i Kamińskiego, aby szukał europejskiego odpowiednika Leppera, aby to sensownie uzasadnić??
  Kim są bracia Kaczyńscy?? Ano takim g.... co się przykleiło do statku i wrzeszczy: ale płyniemy....
 • 2008-07-03 14:02 | Jaruta

  Re: Trybunał pomógł prezydentowi

  Pani Janino - ta choroba jest nieuleczalna. Nie pomoże otwarcie archiwów, a nawet Haski Trybunał Międzynarodowy. Ludzie chorzy na teczki wiedzą lepiej - materiały zostały albo zniszczone, albo są przechowywane w Moskwie, Pradze, Waszyngtonie, Jerozolimie i Honolulu. To się nigdy nie skończy, bo normalnie ludzie coś wiedzą, albo nie wiedzą (ale mogą się dowiedzieć) Są jednak tacy, którzy wierzą, a na to lekarstwa nie ma.
 • 2008-07-03 15:39 | zorro

  Re: Trybunał pomógł prezydentowi

  Marny jakis ten text, chyba brakuje natchnienia. Takie pierdu, pierdu, smutne biadolenie.
 • 2008-08-16 19:50 | nie lubie paradowskiej

  Re: Trybunał pomógł prezydentowi

  Pani Paradowska! Boj sie Pani Boga - jezeli wierzysz kobieto. Jesli nie wierzysz - zycze zdrowego rozsadku. Jest Pani opetana mania przesladowcza chyba , ze teczuchny w IPN czekaja, zeby ukazaly moralnosc Paradowskiej.