Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

MAteriały wyborcze 2005 i 2007

(1)
2008-07-02 21:03 | schuba
Witam
Kończę właśnie studia politologiczne na UWr.i piszę pracę magisterską dotyczącą technik marketingowych stosowanych przez Prawo i Sprawiedliwość i Platformę Obywatelską w wyborach parlamentarnych 2005 i 2007 (chodzi głównie o reklamę polityczną - ulotki, plakaty bilboardy itp.ale generalnie poszukuje wszelkich informacji na temat tych kampanii) szukam wszelkich materiałów dotyczących tych kampanii jeżeli ktoś takowe posiada prosiłbym o kontakt na schuba@wp.pl albo na gg 5748884 lub skype bartosz.schubert84. Interesujeą mnie wszelkie informacje dotyczące tych kampanii. Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc