Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Poduszki pod nóżki

(3)
BOR dostanie 5 nowych aut za 2 mln zł. Będzie prawie tak komfortowo jak 50 lat temu w limuzynie Gomułki.
 • 2008-07-03 12:39 | Teresa Stachurska

  Re: Poduszki pod nóżki

  Tanie Państwo !
 • 2008-07-03 19:45 | kenaj

  Przkracza moje zdolności komentowania,nawet zupełnie niecenzuralnego.
 • 2008-07-04 08:55 | Podatnik

  Re: Poduszki pod nóżki

  Nie lubię prezydenta, premiera tylko odobinę ale najważniejsze osoby w Państwie winny jeździeć porządnym autem.
  Zupełnie nie rozumiem Państwa wzburzenia. Przeciętnie dobrze wyposażone auto klasy wyższej średniej ma połowę tego co życzy sobie BOR (wentylowane siedzenia, pięciostrefową klimatyzajcę itp. ). Aut takich jak zamówił BOR (o cenie około 400 tys.) jest w Polsce kilkadziesiąt tysięcy. A w czasach Gomułki było sztuk 1. Porównanie więc jest absolutnie nie trafione. Sam mam przyzwoity samochód a biorąc pod uwagę cyfrę podatków jakie płacę to naprawdę trochę się dokładam do tego typu wydatkó rządu i nie widzę w tym nic złego. Czym mamy wozić gości z zagranicy -Matizem.
  Oczekiwałbym w najlepszym piśmie publicystycznym w kraju odrobinę bardziej refleksyjnej tematyki bo temat i zestawienie faktów (Gomułka) są na poziomie Faktu czy SE.
  Od kilkunastu lat oszczędzamy na zakupie samolotu dla Prezydenta i Premiera, aż w końcu których z tych trupów TU - 154 które widzę na Okęciu dwa razy w m-cu zwali się zabijając pasażerów i niewinnych ludzi. Popieram cięcie wydatków publicznych, przynajmniej na jednym z dwóch najważniejszych stanowisk w Państwie widziałbym kogoś innego ale jak to się kiedyś mówiło nie dajmy się zwariować.